Zwiastun na premierę Dragon Ball FighterZ

0

Pierwsze recenzje dobrze rokują.

Premiera Dragon Ball FighterZ zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Bandai Namco opublikowało w sieci ostatni zwiastun nowej bijatyki Arc System Works. Ozdobą materiału wideo są pochlebne opnie portali branżowych. Pierwsze recenzje rokują dobrze – średnia ocen w serwisie Metacritic to 87 punktów na podstawie 17 recenzji na konsoli PlayStation 4. Na oceny na pozostałych platformach nadal czekamy.

Premiera Dragon Ball FigterZ już 26. stycznia, czyli w piątek. Jeżeli nadal nie wiecie czy zainwestować w bijatykę, zachęcam was do lektury naszego artykułu, który poświęcony jest pierwszym wrażeniom z rozgrywki. W naszej ocenie tytuł wypada znacznie lepiej niż chociażby Dragon Ball Xenoverse 2.

Źródło: Bandai Namco

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz