Zwiastun Mafia III: Family Kick-Back

0

Bonusy przedpremierowe na nowym materiale wideo.

Od dawna wiadomo, że każdy kto zamówi przed premierą Mafię 3, otrzyma w prezencie Family Kick-Back. Teraz paczkę wirtualnych dodatków, w skład której wejdą trzy samochody i trzy spluwy, można podziwiać na nowym zwiastunie. W tle przygrywa utwór Born on the Bayou zespołu CCR.

Bonusowe samochody to Lassiter Leopard, Smith Moray MX 100 i Berkley Stallion. Jeżeli chodzi natomiast o broń, to w nasze ręce oddane zostaną strzelba Gator, karabin snajperski i pistolet maszynowy Trench 1938. Jak Wam się podoba taki zestaw?

Mafia III zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 7. października. Oprócz edycji podstawowej do sprzedaży trafi również bogata edycja kolekcjonerska zawierająca między innymi oficjalną ścieżkę dźwiękową na płytach winylowych.

Źródło: 2K Games


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz