Zwiastun kolejnego dodatku do Star Wars: Battlefront

0

Bespin w pełnej krasie.

Electronic Arts opublikowało zwiastun najnowszego rozszerzenia do gry Star Wars: Battlefront. Dodatek Bespin zadebiutuje 21 czerwca bieżącego roku i wprowadzi do produkcji sporo nowej zawartości.

Osoby, które zdecydują się na kupno DLC, otrzymają cztery nowiusieńkie mapy przeznaczone do trybu multiplayer, pojazd o nazwie „cloud-car”, a także dwa dodatkowe blastery – karabin snajperski X-8 oraz pistolet EE-4. Ponadto, rozszerzenie wzbogaci grę o nowych bohaterów w postaci przemytnika Lando Carlissiana i łowcy nagród Dengara.

Podana przez producenta data premiery Bespin dotyczy wyłącznie posiadaczy przepustki sezonowej. Reszta graczy kupująca dodatek oddzielnie, będzie zmuszona poczekać dwa tygodnie dłużej. Jeśli nie mieliście dotychczas styczności z grą Star Wars: Battlefront, zachęcamy do przeczytania naszej recenzji.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz