Zwiastun Hard Reset: Redux

0

Studio Flying Wild Hog prezentuje odświeżoną wersję gry.

Hard Reset z 2011 roku to udana strzelanka, którą w skrócie można opisać jako Painkiller w cyberpunkowych klimatach. Gra stawiała na dynamiczną rozgrywkę oraz oferowała ładną oprawę wizualną. To dzięki temu tytułowi świat dowiedział się o warszawskim (obecnie również krakowskim) studiu.

Kilka lat od premiery oryginału zapowiedziano odświeżoną wersję tworzoną z myślą o konsolach obecnej generacji. Remaster jeszcze bardziej podkręci warstwę wizualną, ale to nie koniec nowości. W grze dostępna będzie nowa broń (Cyber-Katana), kolejny rodzaj przeciwnika oraz dodatkowy ruch głównego bohatera, pozwalający na szybki unik. Oprócz tego, zwiększona będzie wydajność produkcji, a także poprawione zostaną poziomy trudności i tempo gry.

Premiera Hard Reset: Redux nie została dotychczas ustalona. Wiadomo jedynie, że gra ukaże się jeszcze w tym roku. Produkcja dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz na komputerach osobistych.

Źródło: Informacja prasowa

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz