ZTE Nubia Z9

0

Chińska firma zaprezentowała oficjalnie nowego flagowca. Robi wrażenie!

Jednym z największych atutów flagowego smartfona Nubia Z9 jest wyświetlacz. To pierwszy model chińskiego producenta, który wyposażony został w ekran pozbawiony ramek. Wyświetlacz jest zakrzywiony, mierzy 5.2-cala i pracuje w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Sercem urządzenia jest superwydajny procesor Qualcomm Snapdragon 810. Użytkownik może wybrać model wyposażony w 3 lub 4 GB RAM-u i 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon otrzymał 16-megapikselowy aparat fotograficzny i 8-megapikselową kamerę przednią z szerokokątnym obiektywem przeznaczonym do wykonywania autoportretów.

Nie lada gratkę dla audiofilów może stanowić dedykowany układ audio AKM4961 Hi-Fi z Dolby 7.1 surround oraz system NeoSound 4.0. Kolejną ciekawostką jest interaktywna ramka FIT umożliwiająca wydawanie poleceń za pomocą gestów.

Do sprzedaży trafią warianty klasyczny i ekskluzywny, który wyposażony zostanie dodatkowo w czytnik linii papilarnych przeznaczony dla użytkowników ceniących sobie bezpieczeństwo danych. Za pierwszy zapłacić trzeba równowartość 2066 złotych, natomiast za drugi 2656 złotych. Na razie nie wiadomo, kiedy ZTE Nubia Z9 zawita do innych krajów.

Źródło: VR-Zone

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz