Zostań profesjonalnym Wiedźminem

0

Pomoże w tym nowy materiał wideo.

CD Projekt RED i Electronic Sports League udostępniły dwa filmy, w których opisane zostały tajniki wiedźmińskiego rzemiosła, jak również nowości wprowadzone przez dodatek Serce z Kamienia. Narratorem obu jest Damien Monnier, jeden z projektantów gry.

Zarówno Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i Serce z Kamienia zostały ciepło przyjęte przez recenzentów i graczy. Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy warto zainteresować się najnowszymi przygodami Geralta, zachęcamy do lektury naszych recenzji podstawki i dodatku.

Zespół CD Projekt RED ma w planach jeszcze jedno duże rozszerzenie zatytułowane Krew i Wino. Oprócz nowych postaci, przedmiotów i przeciwników, wprowadzi także znany z kart powieści Andrzeja Sapkowskiego region Toussaint. Premiera w 2016 roku.

Źródło: informacja prasowa

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz