Zostań gwiazdą Uncharted 4

2

Sony Computer Entertainment przygotowało wyjątkowy konkurs dla graczy.

Jesteś fanem przygód Nathana Drake’a? Zawsze marzyłeś, żeby brać udział przy tworzeniu gry? Umiesz wyraźnie mówić i wyrażać emocje? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, ten news jest zdecydowanie dla Ciebie. Polski oddział PlayStation poinformował, że organizuje konkurs, w którym nagrodą będzie udział w sesji dubbingowej czwartej odsłony Uncharted.

Jedynym warunkiem przystąpienia do konkurencji, jest nagranie krótkiego materiału głosowego, w którym wypowiedziane zostanie zdanie „Każdy skarb ma swoją cenę w Uncharted 4: Kres Złodzieja”. Żeby jednak nie było zbyt łatwo, należy zrobić to cztery razy, wyrażając następujące emocje: radość, strach, ekscytację oraz gniew.

Konkurs trwa do 2 lutego bieżącego roku. Link do nagrania należy przesłać w komentarzu pod poniższym materiałem filmowy. W razie wątpliwości, odsyłamy do oficjalnego regulaminu.

Uncharted 4: Kres Złodzieja zadebiutuje 27 kwietnia 2016 roku. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: Informacja prasowa

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

  1. Czekałem na taki konkurs od zawsze .Zobaczyłem go właśnie dzis , gdy został mi założony aparat ortodontyczny ……..

Zostaw komentarz