Znamy szczegóły pustynnej mapy do PUBG

0

Poznajcie Miramar.

Ekipa Bluehole Inc. pokazała wreszcie nową mapę do PlayerUnknown’s Battlegrounds o nazwie Miramar. Informacje na temat pustynnej lokacji docierały do nas od dawna, ale dopiero teraz twórcy zdecydowali się na jej oficjalną prezentację. Miramar to mapa, która stoi w całkowitej opozycji do lesistej Erangel, i gdzie stare, sprawdzone strategie nie zdadzą egzaminu. Konieczne będzie wypracowanie nowej taktyki.

W Miramar odwiedzimy m.in. Los Leones – największe miasto regionu, industrialne El Pozo z Areną Luchadorów, przedzielone mostem nadmorskie Valle del Mar, La Cobreria – transportowa stolica Miramar z wielkim torowiskiem, czy turystyczne Pecado z kasynem i hotelami. Lokacji na mapie będzie oczywiście znacznie więcej, a pozostałe odkryjemy wraz z premierą wersji 1.0 PlayerUnknown’s Battlegrounds, która planowana jest na ten miesiąc. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać!

Więcej na temat PUBG dowiecie się z naszego artykułu poświęconego tajemnicy sukcesu gry.

Źródło: Bluehole Inc.

 
Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz