Znamy pierwsze szczegóły na temat Red Dead Online

0

Rockstar Games w końcu uchyliło rąbka tajemnicy.

Premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się już za miesiąc. Bez wątpienia, jest to jeden z najgłośniejszych tytułów tego roku. Rockstar Games zaczyna się więc już rozkręcać w kontekście podgrzewania atmosfery przed debiutem tej produkcji. Był więc już trailer z rozgrywki, o którym nieco szerzej rozpisał się Łukasz, a teraz ujawnione zostały pierwsze informacje na temat sieciowej opcji zabawy, dostępnej dla każdego posiadacza gry.

Red Dead Online ma być więc rozwinięciem tego, co mieliśmy okazję zobaczyć jeszcze w pierwszej odsłonie. Wiele elementów zapożyczone zostanie też z GTA Online, co dziwić nie powinno, jako że okazało się być ogromnym sukcesem. Otrzymamy więc otwarty świat, zapełniony rozmaitymi aktywnościami. Rockstar zapewnia również, że znajdzie się miejsce dla elementów narracyjnych, ale nie zabraknie również opcji zabawy kładących nacisk na rywalizację między żywymi graczami. Red Dead Online regularnie uzupełniane będzie o nową zawartość.

Na tym podobieństwa do GTA Online się jednak nie kończą. Podobnie jak w przypadku debiutu Grand Theft Auto V, Red Dead Redemption 2 również… nie będzie zaopatrzone w funkcje sieciowe na premierę. Te staną się dostępne na przestrzeni listopada, w formie publicznych beta-testów. Rockstar tłumaczy to koniecznością jeszcze większego dopieszczenia tego elementu. Myślę jednak, że nie ma co narzekać – będzie w końcu czas na to, aby na spokojnie ukończyć sobie singla, przed wyruszeniem na podbój wirtualnego dzikiego zachodu.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz