Ceny Xbox One w Polsce

0
fot. Xbox Polska
fot. Xbox Polska

Konsola Xbox One zadebiutuje w Polsce 5 września tego roku. Do tej pory jednak nie znaliśmy oficjalnych polskich zestawów konsolowych oraz ich cen.

Polski oddział Microsoft postanowił w końcu podzielić się z nami kilkoma informacjami. W dniu polskiej premiery w sklepach będą dostępne dwa warianty konsoli Xbox One:

fot. Xbox Polska
fot. Xbox Polska

W tańszym zestawie znajdziemy konsolę Xbox One bez sensora kinect, headset i dwie gry w wersji cyfrowej (FIFA 15 i Forza Motosport 5). Będzie on kosztował 1699 zł.

W droższym zestawie za 1999 zł znajdziemy konsolę Xbox One z sensorem Kinect, headset oraz cyfrowe wersje gier FIFA 15 i Dance Central: Spotlight.

Niewykluczone że w dniu premiery konsoli do sklepów trafią również inne zestawy z konsolą, jednak na razie nie zostały one ujawnione.

Źródło: Xbox Polska


Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz