Zmiany w OneDrive

0

Limit kont zostanie zmniejszony.

W listopadzie ubiegłego roku Microsoft poinformował, że planuje zmniejszenie darmowej przestrzeni w OneDrive. Dotychczas użytkownicy nie opłacający abonamentu mogli korzystać z 15 GB, ale już niedługo limit zostanie zniesiony do 5 GB. Osoby, które chciały zachować dawne rozwiązanie, musiały do końca stycznia zaznaczyć odpowiednie okienko w ustawieniach konta.

Gdy jednak nie zrobiło się tego w odpowiednim momencie, za jakiś czas konto automatycznie przejdzie na nowe zasady. Zmiany możemy spodziewać się 27 lipca bieżącego roku. Warto więc czym prędzej szukać innego rozwiązania i zarchiwizować zapisane na OneDrive pliki. Można również zdecydować się na wykupienie abonamentu, a wtedy problem z limitem danych przestaje istnieć. Użytkownicy korzystający z usługi powinni otrzymać następującego maila:

OneDrive_Ekspert Ceneo

Źródło: Neowin

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz