Zmiany w cenniku PlayStation Plus – usługa zdrożeje

0

Sony strzeliło sobie w stopę?

Członkowie PlayStation Plus otrzymali dzisiaj oficjalnego maila od Sony, w którym zostali poinformowani o zmianach w cenniku usługi. Okazuje się, że od 31 sierpnia bieżącego roku koszt wszystkich abonamentów ulegnie zwiększeniu. Według nowej rozpiski, za roczną subskrypcję przyjdzie nam zapłacić 240 złotych, za kwartalną 100 złotych, a za miesięczną 33 złote. Poniżej wkleiłem rozpiskę przedstawioną przez Sony, dzięki której porównacie sobie, jak bardzo wzrosły ceny poszczególnych pakietów.

Zmiana kosztów usługi jest zaskakująca, zważywszy na poziom PlayStation Plus w ostatnich latach. Co prawda, od pewnego czasu jakość udostępnionych gier znacząco wzrosła, ale czy jest to wystarczający powód, żeby płacić więcej za usługę? Jeśli większa cena nie przełoży się na jeszcze lepsze produkcje, to Sony może szybko pożałować podjętej decyzji. Aczkolwiek, osoby chcące brać udział w rozgrywkach sieciowych, i tak będą zmuszone opłacać abonament.

Źródło: PlayStation

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz