ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Z naszymi propozycjami „Największych rozczarowań” tego roku mieliście największy problem. Część tytułów waszym zdaniem niesłusznie znalazła się na tej liście, jednakże my jesteśmy odmiennego zdania. Zwłaszcza, że rozczarowanie nie jest równoznaczne z tym, że dana gra jest zła. Część z pozycji otrzymała od nas wysokie noty w recenzjach, natomiast mimo to nie spełniła naszych oczekiwań lub nie sprostała obietnicom twórców.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: ELEX, CALL OF DUTY: WWII, ASSASSIN’S CREED: ORIGINS, NEED FOR SPEED: PAYBACK, SNIPER: GHOST WARRIOR 3 oraz STAR WARS: BATTLEFRONT II

ZWYCIĘZCA: STAR WARS: BATTLEFRONT II

Electronic Arts nie będzie dobrze wspominało drugiej połowy 2017 roku. Amerykańskiemu wydawcy oberwało się dosyć mocno za niesprawiedliwe mikrotransakcje w Need for Speed: Payback oraz Star Wars: Battlefront II. Zdecydowaliście, iż to właśnie produkcja osadzona w gwiezdnowojennym uniwersum zasłużyła na niechlubne wyróżnienie. Szkoda, że Elektronicy w taki sposób potraktowali tę markę, ponieważ sama gra oferuje naprawdę przyjemną rozgrywkę. Gdyby nie zamieszanie z dodatkowymi płatnościami w grze, o drugiej odsłonie Battlefronta prawdopodobnie pisalibyśmy głównie w superlatywach. Trzeba jednak brać konsekwencje za swoje głupie pomysły, stąd „wygrana” w tej kategorii.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz