ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Z pewnością wielokrotnie mieliście tak, że wszyscy jechali po jakiejś grze, a wy mimo to świetnie się przy niej bawiliście. W kategorii „Syndrom Sztokholmski” znajdują się same tego typu produkcje, które z wielu powodów powinny zniechęcać do dalszej zabawy, a mimo to ślęczeliśmy przy nich, aż nie dotarliśmy do finału.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: ELEX, MASS EFFECT: ANDROMEDA, SNIPER: GHOST WARRIOR 4, CAR MECHANIC SIMULATOR 2018, VIKINGS: WOLVES OF MIDGARD oraz FLATOUT 4: TOTAL INSANITY

ZWYCIĘZCA: ELEX

Kiedy Piranha Bytes ogłosiło pracę nad nową produkcją, od razu wiadomo było, z czym będziemy mieli do czynienia. Niemieckie studio pomimo wielu lat funkcjonowania w branży gier wideo nadal nie dowiedziało się, o co chodzi z dobrą optymalizacją, dlaczego bugi i glitche powinno się eliminować, a animacje postaci zrobić trochę mniej drewniane. Elex ma oczywiście znacznie więcej błędów, ale i tak nie byliśmy w stanie oderwać się od ekranu. Fabuła była beznadziejna, jednakże dołączanie do frakcji znane z Gothica znowu wciągało na wiele godzin, a wykonywanie prostych misji fedeksowych dla zwierzchników nadal bawiło bardziej, niż walka z potężnymi przeciwnikami. Granie w Eleksa boli, ale to przyjemny ból.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz