ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Klimat jest słowem bardzo umownym, ponieważ pod jego powłoką kryje się wiele elementów, które w połączeniu sprawiają, że czujemy „to coś”. Za świetny klimat może odpowiadać konstrukcja świata, wielowątkowa i poruszająca fabuła, kontrowersje, zabawa konwencją czy głębsze przesłanie kryjące się pod mechanizmami rozgrywki. Kategoria „Co tu się…” poświęcona została najambitniejszym produkcjom, które z wielu powodów zostaną w naszych głowach na długi czas (jeśli nie na zawsze).

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS, HORIZON ZERO DAWN, HELLBLADE: SENUA’S SACRIFICE, NIER: AUTOMATA, SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE oraz RIME

ZWYCIĘZCA: WOLFENSTEIN: THE NEW COLOSSUS II

Nowy South Park znowu jechał po bandzie, NieR: Automata opowiadała o egzystencji, a RiME pokazywało etapy, przez jakie przechodzi człowiek po utracie bliskiej osoby. Postawiliście jednak na Wolfenstein II: The New Colossus, co również jest fantastycznym wyborem. Kontynuacja historii poturbowanego w The New Order Blazkowicza już od pierwszych sekund zaskakiwała odwagą i ciekawą kreacją świata. Gdyby Quentin Tarantino tworzył gry, to wyglądałyby one właśnie w taki sposób. Dzieło Machine Games pełne jest ciętego humoru, dosadnej brutalności a nawet wzruszeń. Ponadto, wizja Stanów Zjednoczonych okupowanych przez Nazistów także działała na wyobraźnię. Ta gra aż kipiała klimatem.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz