ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Podobno grafika nie ma znaczenia, powiedział… ktoś, kiedyś. Szalony rozwój technologiczny, walka o liczbę klatek na sekundę, coraz to większe rozdzielczości ekranu, płynniejsze animacje i niesamowite widoki w wysokobudżetowych hitach delikatnie temu stwierdzeniu przeczą. W 2017 roku do sprzedaży trafiło wiele świetnie wyglądających produkcji, jednakże pochyliliśmy się nad tymi, które z jakichś powodów najbardziej przykuły naszą uwagę swoją oprawą wizualną.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: HORIZON ZERO DAWN, ASSASSIN’S CREED: ORIGINS, UNCHARTED: ZAGINIONE DZIEDZICTWO, CUPHEAD, DESTINY 2 oraz FORZA MOTORSPORT 7

ZWYCIĘZCA: HORIZON ZERO DAWN

Podobno gry najlepiej wyglądają na wypasionych komputerach osobistych, co po części jest prawdą. Po części, ponieważ w kategorii „Szkoła Michaela Baya” wygrała produkcja, która została wydana wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Studio Guerilla Games przygotowując oprawę wizualną w Horizon Zero Dawn przeszło samych siebie. Tak pięknie wyglądającego otwartego świata próżno szukać w konkurencyjnych tytułach. Dużym zagrożeniem dla gry był Assassin’s Creed: Origins, jednakże stwierdziliście, że to własnie przygody Aloy zasługują na wyróżnienie. Od siebie możemy dodać, że również byliśmy zachwyceni poziomem jakości grafiki, która dodatkowo została podkręcona w DLC.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz