ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Trudne gry istniały praktycznie od początku istnienia branży wirtualnej rozrywki. Ostatnimi czasy coraz więcej tytułów stawia jednak na niezbyt skomplikowaną rozgrywkę, ułatwiającą użytkownikowi dotarcie do finału opowieści. Dlatego warto wyróżnić produkcje, które nie bawią się w półśrodki, oferując niesamowicie wymagający gameplay, z którym nie jeden wyjadacz będzie miewał problemy. Właśnie takim tytułom poświęcona została kategoria „Raj masochisty”.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: CUPHEAD, NIOH, THE SURGE, CRASH BANDICOOT N. SANE TRILOGY, PROJECT CARS 2 oraz PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

ZWYCIĘZCA: CUPHEAD

Kolorowa, ręcznie rysowana oprawa wizualna stylizowana na kreskówki lat 30-tych ubiegłego wieku… Tak uroczy obrazek był wyłącznie zmyłką, ponieważ pastelowa, przyjemna dla oka paleta barw kryła w sobie mrok, wynikający z szalenie wysokiego poziomu trudności. Cuphead nie pozostawiał jeńców, już od pierwszych minut oferując graczom liczne zgony. Konkurencja była mocna, jednakże stwierdziliście, że żaden NiOh czy The Surge nie są w stanie podskoczyć kubkogłowym bohaterom. Trudno się z tą decyzją nie zgodzić, wszakże sami przy produkcji studia MDHR zaliczyliśmy niezliczoną ilość śmierci. Produkcja przeznaczona wyłącznie dla osób o mocnych nerwach.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz