ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Gry nie należą do najtańszej z rozrywek, dlatego bez przerwy jesteśmy zmuszeni do podejmowania trudnych decyzji zakupowych. Zazwyczaj stawiamy na tytuł popularniejszy, po którym mniej więcej możemy wiedzieć, czego oczekiwać. Z tego powodu nie cierpią wyłącznie gry niezależne, ale również wysokobudżetowe produkcje, które jednak trafiły do sprzedaży w zbyt gorącym dla nich okresie. W kategorii „Kolega mówił, że spoko” przyjrzeliśmy się dziełom w większości wybitnym, lecz całkowicie pomiętym przez szerokie grono odbiorców.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: HELLBADE: SENUA’S SACRIFICE, NIER: AUTOMATA, PERSONA 5, GRAVITY RUSH 2, RIME oraz EXPEDITIONS VIKING

ZWYCIĘZCA: HELLBLADE: SENUA’S SACRIFICE

Mogłoby się wydawać, że Hellblade: Senua’s Sacrifice wywoła szum w branży gier, ze względu na tematykę, jaką porusza. Niestety, twórcom nie udało się wystarczająco zainteresować graczy problemem chorób psychicznych, z jakimi zmagała się tytułowa bohaterka. Propozycja Ninja Theory pod względem gameplayu może nie była zbyt dobra, ale nie zapominajmy, że mówimy o produkcji niezależnej. Mimo to, Hellblade wgniatał w fotel świetnie przedstawioną fabułą i wizją świata nawiązującą do mitologii celtyckiej i nordyckiej. Wielka szkoda, że gra tak szybko została zapomniana przez graczy. Mamy jednak nadzieję, że wyróżniając ja w Złotych Trybach sprawimy, że choć kilka osób kupi swój egzemplarz.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz