ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Rozgrywki sieciowe dla współczesnej branży gier są niezwykle istotne, dlatego nie mogliśmy ich pominąć w tegorocznych Złotych Trybach. Do kategorii „W kupie raźniej” zebraliśmy sześć najciekawszych gier sieciowych tego roku, które cały czas cieszą się dużym powodzeniem wśród graczy oraz otrzymują regularne aktualizacje od twórców.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, DESTINY 2, FORTNITE, CALL OF DUTY: WWII, GHOST RECON: WILDLANDS oraz STAR WARS: BATTLEFRONT II

ZWYCIĘZCA: CALL OF DUTY: WWII

Powrót do czasów II Wojny Światowej okazał się być dla serii zbawienny, zwłaszcza jeśli chodzi o rozgrywki wieloosobowe. Wokół trybu multiplayer było sporo kontrowersji wynikających z dosyć swobodnego podejścia do poruszanej tematyki, jednakże sam gameplay sprawdził się bardzo dobrze. Bogata liczba trybów umożliwia dziesiątki godzin świetnej zabawy, zwłaszcza, że każdy z nich oferuje trochę inne podejście do starć z innymi graczami. Najlepiej sprawdza się „Wojna”, w której dwie drużyny realizują wymyślone przez producenta zadania. Ponadto, ogromnym plusem nowego COD-a jest Tryb Zombie, umożliwiający kooperację dla czterech graczy. Brak jetpacków wyszedł grze na dobre.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz