ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Początkowo ta kategoria miała być poświęcona wyłącznie sandboksom, ponieważ to własnie z nimi kojarzymy wręcz nieograniczoną swobodę w grach. Po głębszym przemyśleniu stwierdziliśmy jednak, że byłoby to krzywdzące dla innych produkcji, które również oferują wiele zróżnicowanych i ciekawych mechanik, ale nijak nie można ich zakwalifikować do sandboksów.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD, SUPER MARIO ODYSSEY, PREY, DESTINY 2, TOMRENT: TIDES OF NUMENERA oraz DIVINITY: ORIGINAL SIN II

ZWYCIĘZCA: THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD

Najnowsza odsłona The Legend of Zelda to gra nieograniczonych możliwości. Nintendo postanowiło dać graczom ogromną swobodę działania, co zresztą docenili recenzenci oraz gracze z całego świata. Standardowo, musieliśmy uratować księżniczkę Zeldę, jednakże tylko od nas zależało, w jaki sposób Link do niej dotrze. W Breath of the Wild nie ma górki, na jaką nie można byłoby się wspiąć oraz jeziora, w którym nie bylibyśmy w stanie zanurkować. Produkcja oferuje tak dużą swobodę działania, że właściwie tylko od użytkowników zależy, co w danym momencie będą robić. Chcecie zabić wcześniej ostatniego bossa? Proszę bardzo, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pokonać go praktycznie na początku zabawy.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz