ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

W tym przypadku raczej nie musimy niczego tłumaczyć. Jak sama nazwa wskazuje, kategoria „Najlepsza gra” dotyczy tych produkcji, które w 2017 roku okazały się być najlepsze. Ostatecznego wyboru dokonaliście wy, dlatego najwyższa pora zapoznać się z największym tegorocznym zwycięzcą.

Do rywalizacji przystąpiły następujące produkcje: HORIZON ZERO DAWN, WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS, THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD, NIER: AUTOMATA, DIVINITY: ORIGINAL SIN II oraz CUPHEAD

ZWYCIĘZCA: WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS

Najlepszą grą 2017 roku według czytelników portalu Ekspert Ceneo został Wolfenstein II: The New Colossus. Konkurencja była bardzo mocna, ale zwycięstwo produkcji studia Machine Games jest w pełni uzasadnione. Co prawda, przygoda Blazkowicza zawodziła delikatnie pod względem gameplayu, ale za to nadrabiała całą resztą, począwszy od ciętych dialogów, poprzez interesujące lokacje, a na konstrukcji świata kończąc. Nazistowskie Stany Zjednoczone prezentowały się rewelacyjnie, a fabuła była prowadzona w taki sposób, że ciężko było przewidzieć dokąd doprowadzi nas finał opowieści. Terror Billy zdeklasował swoich przeciwników, nawet jeśli były to osobowości pokroju Linka czy 2B z NieR: Automata.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz