ZŁOTE TRYBY 2017 – wyniki

0

Znamy zwycięzców.

Grudzień był miesiącem rozliczenia się z twórcami gier. Od początku miesiąca na łamach portalu publikowaliśmy wszelakie zestawienia podsumowujące produkcje, które trafiły do sprzedaży w 2017 roku. Niektóre nasze propozycje spotkały się z waszą dezaprobatą, z kolei z innymi zgadzaliście się niemal natychmiast. Jedno jest pewne, branża gier coraz bardziej się rozwija, a mnogość dostępnych na rynku tytułów zdecydowanie nie pomaga w wybraniu najlepszych lub najgorszych gier w konkretnych kategoriach.

Dla ułatwienia przeglądania wpisu, przygotowaliśmy dla was spis treści. Po kliknięciu w tytuł poszczególnego zestawienia, zostaniesz do niego przeniesiony, żeby móc zapoznać się z jego treścią:

Ile ludzi, tyle opinii, dlatego w tym roku postanowiliśmy, że to właśnie wy zdecydujecie, kto powinien zostać zwycięzcą. Głosowanie odbywało się na naszym profilu facebookowym, gdzie mogliście oddać swój głos na dowolny tytuł z dziewięciu kategorii wchodzących w skład Złotych Trybów 2017. Nie przedłużając, zapraszamy do zapoznania się z wynikami! Ostrzegamy jednak, że niektóre mogą być zaskakujące.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz