Złote Tryby 2017 – SZKOŁA MICHAELA BAYA. Najładniejsze gry tego roku

0

Prawdziwa uczta dla oczu.

Nieźle znasz się na grach, skoro patrzysz na grafikę – gdybym dostawał złotówkę za każdym razem, kiedy to słyszę, może nie byłbym bogaczem, ale na pewno kupiłbym sobie nową kartę graficzną. Każdy mówi, że liczba detali nie jest ważna, a jednak producenci gier dwoją się i troją, aby kolejne tytuły wyglądały coraz lepiej. Czy tego chcemy czy nie, współczesny świat odbieramy głównie przy pomocy zmysłu wzroku, dlatego też nie sposób mówić o najlepszych grach roku, bez powiedzenia kilku słów na temat tych najładniejszych. Przed wami sześć najlepiej wyglądających tytułów 2017 roku.

HORIZON ZERO DAWN <- link do recenzji

Tytuł, który w pełni wykorzystuje możliwości, jakie oferują konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Horizon Zero Dawn zachwyca nie tylko wysoką jakością warstwy wizualnej, ale także oryginalnym stylem graficznym. Post-apokaliptyczny świat, w którym toczy się akcja gry, przypomina skrzyżowanie Far Cry PrimalMass Effect Andromeda. W listopadzie światło dzienne ujrzał dodatek The Frozen Wilds, w którym przemierzamy skutą lodem i spowitą śniegiem północ. Zachwycają zwłaszcza doskonałe i niesamowicie płynne animacje robotów. Najlepszą rekomendację niech będzie dla was jednak to, że estetyka Horizon Zero Dawn często przyrównywana jest do polskiego Wiedźmina.

 
1 2 3 4 5 6
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz