Zdrowe odżywianie na nowym zwiastunie Wolfenstein II: The New Colossus

0

Czyli jakie zagrożenia niesie ze sobą zjedzenie tabliczki czekolady.

Bethesda opublikowała w sieci kolejne promo Wolfenstein II: The New Colossus utrzymane w klimacie filmu propagandowego. Po makabrycznym teleturnieju, poprzez który Naziści sprawdzali znajomość języka niemieckiego wśród Amerykanów, nadszedł czas na szkodliwe skutki niezdrowego odżywiania. Okazuje się, że zjedzenie nawet małej tabliczki czekolady może nieść ze sobą poważne konsekwencje.

Wolfenstein II: The New Colossus został zapowiedziany w trakcie tegorocznych targów E3. Premiera gry zaplanowana jest na 27. października tego roku. Tytuł zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Poza wersją standardową, nowy Wolf dostępny będzie też w Edycji Kolekcjonerskiej.

Źródło: Bethesda Softworks

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz