Zapowiedziano spin-off gry Portal

0

Niestety, nie na to liczyliśmy.

Od premiery gry Portal 2 upłynęło już sześć lat. Jeżeli nie mogliście doczekać się kontynuacji, wasze marzenie już wkrótce się spełni, przynajmniej częściowo. ClockStone Software i Headup Games ogłosiły, że przy współpracy z Valve Software tworzą spin-off popularnej serii o nazwie Bridge Constructor Portal. Naszym celem będzie doprowadzenie ciężarówki z ładunkiem do określonego punktu przy pomocy gadżetów znanych z gry. Na naszej drodze po raz kolejny stanie GLaDOS.

Bridge Constructor Portal zagości na PC oraz platformach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android już 20. grudnia. Planowane są też wersje na konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Dokładna data premiery pozostaje nieznana, ale wiadomo, że będzie to początek 2018 roku.

Źródło: Headup Games

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz