Zapowiedziano oficjalnie Darksiders III!

0

Furia sieje spustoszenie na pierwszym zwiastunie.

THQ Nordic potwierdziło, że w produkcji znajduje się Darksiders III. Premiera gry zaplanowana jest na 2018 rok, a jej platformami docelowymi są PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na łamach serwisu IGN opublikowany został pierwszy zwiastun produkcji, na którym możemy zobaczyć w akcji nową bohaterkę i zarazem trzeciego Jeźdźca Apokalipsy – Furię. Na filmie pojawia się też stary znajomy.

Tak jak obiecaliśmy, nie spieszyliśmy się, ponieważ chcieliśmy mieć pewność, że kolejna część Darksiders będzie wszystkim, czego pragną miłośnicy przygodowych gier akcji, a zwłaszcza lojalni fani Darksiders – mówi Lars Wingefors, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy THQ Nordic.

Wielbicieli marki z pewnością ucieszy informacja, że THQ Nordic zaprosiło do współpracy nad Darksiders III studio Gunfire Games, które w dużej części składa się z twórców pierwszej i drugiej części serii. Dzięki temu najnowsza odsłona cyklu zachowa niepowtarzalnego ducha oryginału.

Zespół Gunfire wnosi intymne zaangażowanie w każdy aspekt marki Darksiders od momentu jej przejęcia. Nie ma lepszej i lepiej wykwalifikowanej ekipy do stworzenia Darksiders III, począwszy od naszej nieprzewidywalnej i enigmatycznej bohaterki Furii – maga, który jest uważany za najpotężniejszego ze wszystkich Czterech Jeźdźców Apokalipsy – mówi Reinhard Pollice, dyrektor ds. biznesowych i rozwoju produktu w THQ Nordic.

Źródło: THQ Nordic

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz