Zapowiedziano NASCAR Heat Evolution

0

Premiera we wrześniu.

Studio Monster Games oficjalnie zapowiedziało NASCAR Heat Evolution, pierwsze wyścigi NASCAR na konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja trafi również na komputery osobiste. Premiera zaplanowana jest na 13 września, ale zamówienia przedpremierowe można składać już teraz.

W NASCAR Heat Evolution pojawią się kierowcy, samochody i trasy wyścigów Sprint Cup. Do naszej dyspozycji oddane zostaną tryby kariery, pościgu i wyzwania. Gra wykorzystuje system oceny prędkości, dostosowujący poziom sztucznej inteligencji do umiejętności gracza.

Na razie nie wiadomo, jak NASCAR Heat Evolution wygląda, ponieważ udostępniona przez twórców zajawka nie prezentuje rozgrywki. Możliwe, że więcej szczegółowych informacji poznamy przy okazji zbliżających się targów E3, które odbędą się w Los Angeles 14-16 czerwca.

Źródło: Monster Games


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz