Zapowiedziano kontynuację Life is Strange

0

Ciąg dalszy czy nowa opowieść?

Marka Life is Strange zadebiutowała na początku 2015 roku i zebrała od recenzentów oraz graczy z całego świata całkiem przyzwoite noty. Historia nastoletniej Max Caulfield przypadła do gustu również Dawidowi, który opisał swoje wrażenia w recenzji.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że zespół odpowiedzialny za Life is Strange pracuje obecnie nad ciekawie zapowiadającym się RPG-iem The Vampyr, ale z poniższego materiału filmowego wynika, że nie jest to jedyny projekt przy którym dłubie studio DONTNOD. Przedstawiciele firmy oficjalnie zapowiedzieli, że pracują nad kontynuacją gry, ale niestety nie zdradzili żadnych dodatkowych informacji. Pewne jest natomiast, że produkcja nie zostanie zaprezentowana na tegorocznych targach E3, więc jeszcze trochę będziemy musieli poczekać, żeby zobaczyć pierwszy gameplay lub zwiastun.

Ekipa DONTNOD jednocześnie podziękowała wszystkim graczom za docenienie ich pracy oraz kupno trzech milionów egzemplarzy Life is Strange. To dzięki temu otworzyła się furtka dla sequela, który powinien mieć zdecydowanie lepiej trafić do szerszego grona odbiorców, ze względu na popularność marki.

Źródło: Square-Enix

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz