Zapowiedziano grę Star Wars: Rivals

0

Czy Moc jest silna w nowym tytule?

Disney zapowiedział właśnie nową grę mobilną, której akcja toczy się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Star Wars: Rivals, bo tak brzmi jej tytuł, będzie strzelanką PvP. Wzorem Overwatch i Quake Champions w grze obecni będą liczni bohaterowie. Aby zyskać dostęp do najpotężniejszych, trzeba będzie najpierw ich odblokować. Wśród bohaterów znajdą się m.in. Luke Skywalker, Finn, Darth Vader czy Boba Fett.

Star Wars: Rivals zagości na smartfonach i tabletach z iOS i Androidem. Tytuł skorzysta z modelu free-to-play, co oznacza, że będzie dostępny za darmo, ale obecne w nim będą mikropłatności… i to niemałe, bo opiewające nawet na kwotę $99,99. Każdy, kto zarejestruje się do gry przed premierą, otrzyma prezent. Na Androidzie będzie to Death Trooper, a na iOS czasowy dostęp do Rebel Special Forcess. Nie lada gratkę stanowi fakt, że Star Wars: Rivals pozwoli na rozgrywkę międzyplatformową.

Źródło: Gameinformer


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz