Zapowiedź Vivo Xplay 5

0

Smartfon dostępny będzie w dwóch modelach.

Wczoraj w Chinach odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez firmę Vivo. Azjaci ujawnili w jej trakcie dwie słuchawki, które dosłownie za chwilę trafią do sprzedaży. Ustalono, że Xplay 5 oraz Xplay 5 Elite zadebiutują 8 marca bieżącego roku. Ujawniona data premiery dotyczy wyłącznie Chin, o reszcie świata chwilowo nic nie wiadomo.

za: gsmarena.com
za: gsmarena.com

Vivo podzieliło się parametrami obu smartfonów. Xplay 5 zaoferuje procesor Snapdragon 652, 4 GB pamięci RAM, dwa aparaty (przedni 8 MP, tylny 16 MP), możliwość umieszczenia dwóch kart SIM, wsparcie dla LTE, baterię o pojemności 3600 mAh oraz czytnik linii papilarnych umieszczony z tyłu urządzenia. Z kolei, w Xplay 5 Elite otrzymamy mocniejszy procesor Snapdragon 820 oraz 6 GB pamięci RAM.

Producent zdradził również planowaną cenę obu urządzeń. W przypadku gorszej wersji zapłacimy 565 dolarów, natomiast edycja Elite będzie kosztować 655 dolarów. Gdy smartfony trafią oficjalnie do Europy i Stanów Zjednoczonych, cena może prezentować się zgoła inaczej.

Źródło: GSMArena

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz