Zapowiedź Samsung Galaxy J5 i J7

1

Koreańska firma zapowiedziała dwa budżetowe smartfony.

Samsung zaprezentował parametry techniczne obu urządzeń oraz przedstawił ich wygląd. Niestety, w tym momencie nie znamy oficjalnej daty premiery oraz ceny. Pewne jest natomiast, że zarówno Galaxy J5, jak i J7 będą pracowały na systemie operacyjnym Android 6.0.

Obie słuchawki na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie. Pierwszą zauważalną różnicą jest rozmiar ekranu i jakość wyświetlanego obrazu. W przypadku J5 będzie to 5.2 calowy HD, a w przypadku J7 możemy spodziewać się 5.5 cala Full HD. Lepszy model dostępny będzie w dwóch wariantach – SM-J7108 oraz SM-J7109. Różnica polegać będzie na doborze procesora.

Galaxy S7 otrzyma prawdopodobnie procesor Exynos 7870 (lub inny, w zależności od wersji), 3 GB pamięci RAM, slot na kartę pamięci o maksymalnej pojemności 16 GB oraz baterię o pojemności 3000mAh. Z kolei, mniejszy J5 zbudowany zostanie z następujących podzespołów: 4-dzenniowy procesor (1,2 GHz) oraz 2 GB pamięci RAM.

Źródło: Chip

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz