Nowa część serii Need for Speed

1

Electronic Arts zapowiedziało nową część swojej sztandarowej serii wyścigów samochodowych – Need for Speed. 

Fani tej kultowej cyklu musieli poczekać dwa lata od premiery poprzedniej części, żeby doczekać się zapowiedzi jej kolejnej odsłony, nazwanej – zgodnie z obecnymi trendami – po prostu Need for Speed. Obecnie informacje o nowym remedium na przemożną Potrzebę Prędkości są dość skąpe. Wiadomo, że za jej tworzenie odpowiedzialne będzie studio Ghost Games, odpowiedzialne również za poprzednią część serii o podtytule Rivals.

Wbrew nazwie, nowy NFS modelem rozgrywki nie będzie nawiązywać do swoich korzeni, oferując graczom coś, co spokojnie mogłoby nosić podtytuł Underground 3. Ścigać będziemy się bowiem jedynie od zmierzchu do świtu, eksplorując pomiędzy wyścigami otwarty świat gry oparty na systemie AllDrive znanym z poprzedniej odsłony serii. W podnoszeniu poziomu adrenaliny w czasie wyścigów, tradycyjnie pomagać ma obecność policji, chociaż gracze lubiący wcielać się w rolę jej funkcjonariuszy będą musieli obejść się smakiem.

Podobnie zawiedzeni mogą być posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360. Gra została bowiem zapowiedziana jedynie na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC.

06_NFS_announce.jpg

03_NFS_announce.jpg

02_NFS_announce__1_.jpg

01_NFS_announce__1_.jpgZapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi. Więcej szczegółów ma zostać przedstawionych w czasie Electronic Entertainment Expo (E3) już 15 czerwca.

Źródło: EuroGamer i EA

Człowiek orkiestra, były redaktor PurePC, GoGamers, Linux+, okazjonalny współpracownik serwisów PCLab i Softonet.pl. Leń-perfekcjonista, koneser dobrego piwa i domowej przekąski. Po godzinach - Leniwiec we Wrocławskim ZOO.

Dyskusja1 komentarz

  1. Mam tylko głęboka nadzieję że twórcy nie zapomną o drifcie dodając go gry samochód jakim jest
    Nissan 180sx :D

Zostaw komentarz