Zapowiedź kolejnego DLC do Rise of the Tomb Raider

0

Zziębnięta Lara nie ma czasu na rozgrzanie.

Najnowsza odsłona Tomb Raidera doczekała się już dwóch płatnych rozszerzeń wchodzących w skład przepustki sezonowej. Pierwszy DLC zawierał tryb Endurance Mode, drugi z kolei opowiadał historię kręcącą się wokół Baba Yagi. Microsoft zapowiedział trzeci dodatek, zatytułowany Cold Darkness Awakened.

W najnowszym rozszerzeniu zawędrujemy do starej bazy wojskowej, tętniącej życiem podczas Zimnej Wojny. Wraz z nowymi lokacjami i zagadkami, Larze Croft przyjdzie zmierzyć się z kompletnie nowym rodzajem przeciwników – żołnierzami Trinity, przemienionymi w krwiożercze bestie pod wpływem tajemniczego wirusa.

Osoby posiadające season passa, otrzymają DLC „za darmo”. Reszta graczy będzie musiała zapłacić dziesięć dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę daje około czterdzieści złotych. Microsoft udostępnił również materiał przedstawiający ofertę przepustki sezonowej. Można w niej wypatrzeć także fragmentów z Cold Darkness Awakened.

Źródło: Microsoft

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz