Zapowiedź Huawei P9

0

Potwierdza plotki o podwójnym aparacie fotograficznym.

Producent zdecydował się w końcu uchylić rąbka tajemnicy na temat Huawei P9 i opublikował pierwszą oficjalną zapowiedź smartfona. Widzimy na niej literę „P” i cyfrę „9”, a w nich soczewki. Jest to najprawdopodobniej potwierdzenie doniesień o podwójnym aparacie fotograficznym.

Jeżeli wierzyć plotkom, Huawei P9 będzie wyposażony w 5.2-calowy ekran dotykowy Full HD, procesor Kirin 950, 3 GB RAM-u, 32 GB pamięci flash, akumulator o pojemności 3000 mAh, podwójny 12-megapikselowy aparat fotograficzny, 5-megapikselową kamerę przednią i Androida 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI. Mówi się też, że będzie miał zaledwie 6.4 mm grubości.

Dokładna data premiery nie została ujawniona. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że niedawno producent rozsyłał zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 6. kwietnia, należy przypuszczać, że będzie to właśnie ten dzień. Jednocześnie mają zadebiutować modele P9 Lite i P9 Max.

Źródło: GSM Arena


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz