Zapowiedź DLC do Titanfall 2 i ogłoszenie darmowego weekendu

0

Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Electronic Arts ewidentnie źle rozplanowało ubiegłoroczną premierę drugiej odsłony Titanfalla, przez co gra nie zyskała takiej popularności na jaką zasługiwała. Wydawca walczy jednak o kolejnych użytkowników, oferując darmowe bonusy i atrakcje, takie jak bezpłatne rozszerzenia.

Studio Respawn Entertainment odpowiedzialne za prace nad grą ogłosiło, że 25 lipca zostanie udostępniony dodatek Operation Frontier Shield, który położy nacisk na kooperacyjną rozgrywkę, w której głównym celem będzie obrona maszyny określanej mianem Żniwiarza. Wraz z nowym trybem zabawy, do gry dołączy pięć map – Forwardbase, Homestead, Kodai, Blackwater Canal, War Games oraz Rise, znana z pierwszej części.

Ponadto, producent zapowiedział, że 28 lipca bieżącego roku rozpocznie się darmowy weekend, który potrwa do końca niedzieli. Możliwość bezpłatnego przetestowania gry otrzymają posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz