Zaćmienie słońca w Dying Light

0

Żywe trupy znowu wpadły w tarapaty.

Techland ogłosił, że w dniu dzisiejszym (o godzinie 21:00) wystartuje kolejne wydarzenie społecznościowe, którego finał planowany jest na 16 maja bieżącego roku. W ciągu weekendu gracze będą musieli wykonać określone zadanie, a w zamian otrzymają unikatową nagrodę.

Celem „Zaćmienia słońca” jest ubicie dwóch i pół miliona Przemieńców, czyli tych przeciwników, którzy występują wyłącznie w nocy. Walka może być niezwykle zacięta, ponieważ ten rodzaj zombie jest znacznie trudniejszy do pokonania od reszty żywych trupów. Techland postanowił jednak ułatwić zadanie, poprzez dwukrotne wydłużenie trwania nocy.

Za zrealizowanie celu misji, gracze otrzymają specjalny strój dla głównego bohatera – Kyle’a Crane’a. Oprócz tego, wszyscy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w wydarzeniu społecznościowym, mogą liczyć na bonusowy kwit na broń. Więcej informacji o „Zaćmieniu słońca” znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz