Yakuza 0 w końcu zawita do Europy

0

Premiera w styczniu 2017 roku.

Sega ogłosiła, że europejska premiera Yakuza 0 na konsoli PlayStation 4 odbędzie się 24. stycznia 2017 roku. W Japonii tytuł debiutował ponad rok temu. Zamówienia przedpremierowe na grę będzie można zacząć składać w ciągu najbliższych kilku dni u wybranych sprzedawców.

Yakuza 0 to prequel popularnej serii Segi, który opowiada historię początków Kazumy Kiryu i Goro Majimy. Pierwszy dopiero wspina się po szczeblach kariery w gangsterskiej rodzinie Dojima, z kolei drugi próbuje powrócić w szeregi Yakuzy. Goro Majima po raz pierwszy jest postacią grywalną.

Poza dwoma charyzmatycznymi bohaterami specjalizującymi się w sztukach walki, Yakuza 0 oferuje także możliwość poznania od podszewki dekadenckiej Japonii lat 80-tych, w której pieniądz rządzi wszystkim. Dystrybucją gry na polskim rynku zajmie się firma Cenega.

Źródło: Cenega


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz