Xbox One 1TB

0

Microsoft zaprezentował nową wersję konsoli.

Już wkrótce na półki sklepów trafi konsola Xbox One wyposażona w dysk twardy o pojemności 1 TB. Urządzenie będzie sprzedawane z bezprzewodowym kontrolerem zaopatrzonym w port jack 3,5 mm, a także grą Halo: The Master Chief Collection, która stanowiła będzie część zestawu jedynie w wybranych regionach i przez określony czas.

Nowy kontroler pozwoli na dostosowanie głośności dźwięku w słuchawkach i mikrofonie, a także grach z poziomu ustawień konsoli. Urządzenie będzie w pełni kompatybilne z dostępnymi na rynku akcesoriami i będzie pobierało aktualizacje bezprzewodowo. Kontroler dostępny będzie również osobno, w kolorach czarnym i szaro-srebrnym.

Kontroler Xbox One
Nowy kontroler Xboksa One, za: Microsoft

Nowa wersja konsoli będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych od 16 czerwca. Nieco później trafi na inne rynki. Cena zestawu ustalona została na poziomie 399 dolarów. Xbox One z dyskiem 500 GB kosztował będzie od tej pory 349 dolarów.

Xbox One adapter
Adapter Xbox One, za: Microsoft

Z kolei jesienią do sprzedaży trafi adapter, który umożliwi podłączenie kontrolera do komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów działających pod kontrolą Windowsa 10. Osobno adapter będzie kosztował 25 dolarów, a w zestawie z kontrolerem 79,95 dolarów.

Źródło: Xbox

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz