Wysoka sprzedaż PlayStation 4

6

Sony ujawniło liczbę sprzedanych egzemplarzy.

Japoński wydawca ma powody do triumfowania. Z raportów wynika, że do 22 listopada bieżącego roku, PlayStation 4 trafiło do 30,2 milionów użytkowników. Przypominamy, że 29 października liczba ta wynosiła 29,3 miliona sprzedanych konsol.

Prezes europejskiego oddziału Sony, Andrew House skomentował sukces swojej firmy następującymi słowami:

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że gracze na całym świecie wybierają PlayStation 4 jako najlepsze miejsce do grania. Czujemy się zobowiązani aby dać wszystkim graczom atrakcyjne gry i usługi. Dzięki wsparciu naszych partnerów, PlayStation 4 pozostaje najlepszą platformą dla gier i interaktywnej rozrywki.

Jeśli PlayStation chce utrzymać pozycję lidera, musi zaoferować użytkownikom dużo, solidnie wykonanych exclusive’ów. Pod tym względem zdecydowanie króluje Microsoftu, który w ostatnim czasie wydał kilka interesujących produkcji, będących tytułami dostępnymi wyłącznie na Xboksie One.

Źródło: Gematsu

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja6 komentarzy

  1. Niedość że konsola z 1600zł +pad (250) +jakaś gra (100-200) to jeszcze te jebane złodziejskie kurwy abonament wprowadzili ( tak wiem to już dawno jest ) tylko wziąść takich jebanych złodzieji i porządnie im pokazać co się myśli o tym abonamencie.
    JEBAĆ ZŁODZIEJI !!!

    • Jo Andrzej a co niby Xpudło lepsze jest to samo a nawet więcej bo trzeba dokupić kinekta do xpudła i nie jest zgrabne nawet więc jak ci się nie podoba to nie kupuj :)

    • Ale pomyśl tak XBOX jest większy ma zasilacz osobno, a nie w konsoli jak PS4. Xbox bez kinekta jest jak Chleb bez masła, do tego gry i exclusivy nie są tak dobre jak na PS4. Ostatnie PS+ nie musisz kupować ;)

  2. Ke? halo, Forza, tomb Raider, gears of war to są słabe exlusive? Ea acces i Gold płatne ale jakoś grania przez sieć nieziemska, stabilne serwery, no i xone nie grzeje jak kaloryfer, kwestia gustu ja bym nigdy ps4 nie kupił. Ale nie mówię że są do dupy. Jedni lubią pikantny ketchup inni łagodny. bądź co bądź i tak będą hejty zaraz :-D

    • Co do tomb raidera to wyjdzie na ps4 wiec to żaden exclusiv tylko gra na wyłącznosć przez rok a gry które wyjdą w 2016 r na ps4 są 100x lepsze niż to co wychodzi na xboxa ps ma 360 o exclusivy były dla mnie beznadziejnie w szczególności halo 4 najgorsza gra w jaka grałem Xd

Zostaw komentarz