Wyciekły rendery Galaxy Note 7

0

Powróci zakrzywiony ekran.

Dziennikarz portalu Venture Beat, Evan Blass jest źródłem wielu przecieków dotyczących urządzeń mobilnych. Duża ich część okazała się być prawdziwa, więc możemy zakładać, że i tym razem jego nieoficjalna informacja ma poparcie w rzeczywistości.

@evleaks (pod takim nickiem znany jest Blass) opublikował na Twitterze rendery Galaxy Note 7, które nie tylko zdradzają wygląd phabletu, ale także przedstawiają trzy warianty kolorystyczne. Sprzęt trafi zatem do sprzedaży w następujących barwach: czarna, srebrna i niebieska.

Samsung dotychczas nie potwierdził także parametrów technicznych phabletu. Możemy natomiast spodziewać się 5,8-calowego wyświetlacza Super AMOLED QHD, 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci flash oraz dwóch aparatów – przedni 5 MP i tylny 12 MP. Oficjalna zapowiedź urządzenia prawdopodobnie odbędzie się 2 sierpnia bieżącego roku.

Źródło: Twitter

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz