Wyciekł Samsung Galaxy Tab S2

0

W sieci pojawił się pierwszy obrazek, przedstawiający flagowy tablet Samsunga.

Grafika promocyjna, która wyciekła do sieci, nie mówi zbyt wiele na temat tabletu. Wygląda jednak na to, że druga generacja urządzeń będzie jeszcze cieńsza i lżejsza od poprzedniej. Źródła donoszą, że Samsung Galaxy Tab S2 ma mieć zaledwie 5.4 mm grubości.

Kolejny flagowy tablet Samsunga ma zostać wyposażony w ekran dotykowy Super AMOLED (2048 x 1536 pikseli), 64-bitowy procesor z rodziny Exynos, 3 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej, 8-megapikselowy aparat fotograficzny i 2.1-megapikselową kamerę przednią. Za całość odpowiada Android 5.0.2 Lollipop.

Do sprzedaży mają trafić wersje 8- i 9,7-calowa. Wybierać będzie można pomiędzy wariantami WiFi i WiFi + LTE. Tablety Samsung Galaxy S2 mają zostać zaprezentowane oficjalnie już w czerwcu. Na razie nie wiadomo w jakich cenach będą sprzedawane.

Źródło: @OnLeaks, Slashgear

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz