Wybuchowa jatka w gameplayu Titanfall 2

0

Potężne maszyny czekają na rozkazy.

W trakcie konferencji Electronic Arts na EA Play byliśmy świadkami prezentacji kontynuacji gry Titanfall. Podczas targów zaprezentowany został wyreżyserowany zwiastun zawierający krótkie sceny rozgrywki, a tymczasem mam dla Was materiał sklejony wyłącznie z czystego gameplayu.

Choć nowa gra studia Respawn Entertainment posiadać będzie kampanię dla pojedynczego gracza, to jednak na tę chwilę nie poznaliśmy konkretniejszych informacji o tym trybie. Tymczasem pozostaje Wam jedynie obejrzeć film nagrany ze starcia multiplayerowego, w którym możemy przyjrzeć się bieganiu po ścianach, korzystaniu z rozbudowanego arsenału oraz sterowaniu tytułowymi Tytanami.

Titanfall 2 zadebiutuje 28 października bieżącego roku. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz