Wszystkie materiały z najgorszej konferencji Sony. PlayStation Experience 2017 w pigułce

0

Niespełnione oczekiwania.

Konferencja PlayStation Experience 2017 miała być ostatnią dużą imprezą tego roku, dlatego oczekiwania co do niej były ogromne. Zwłaszcza, że Sony bez przerwy podniecało się, tym, czego to oni nie pokażą. Pokaz mamy już za sobą i jedyne co można o nim powiedzieć, to, że prawdopodobnie zawiódł wszystkich fanów marki. Oczywiście, były mocne momenty, ale i tak nie zmienia to faktu, że podczas przydługich marketingowych rozmów dowiedzieliśmy się tyle, co nic, nie poznaliśmy nadal żadnych dat premier ważnych tytułów ekskluzywnych, a na prezentacje gier przygotowano stare materiały znane z ich targów czy dużych imprez growych.

PEŁEN ZAPIS KONFERENCJI

THE LAST GUARDIAN VR

Fantastyczna gra, jaką bez wątpienia było The Last Guardian (recenzja) w najbliższym czasie zostanie dostosowana do technologii wirtualnej rzeczywistości. Gracz wcieli się w rolę młodego chłopca, który wspólnie z Trico będzie musiał uwolnić się z tajemniczego miejsca i poznać sekret starożytnej cywilizacji.

WIPEOUT: OMEGA COLLECTION VR

Kolejny tytuł z biblioteki PlayStation 4, który zostanie dostosowany na potrzeby gogli PlayStation VR. Coś czuję, że wzrośnie wskaźnik osób wymiotujących podczas grania. Gra trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku, dokładna data nie została podana. Więcej o grze dowiecie się z mojej recenzji.

GOD OF WAR

God of War był jednym z przegranych tej imprezy, ponieważ Sony ponownie nie zdradziło konkretnej daty premiery (początek 2018 roku) oraz nie zaprezentowało żadnego nowego materiału. Zamiast tego, możecie pooglądać stare fragmenty gameplayów i trailerów oraz posłuchać, co o grze ma do powiedzenia jej twórca.

 
1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz