World War 3 już niedługo w Early Access

0

Polacy wypowiadają wojnę Battlefieldom?

Polska realistyczna wojskowa strzelanka, World War 3, którą od paru miesięcy chwali się studio Farm 51 ma już oficjalnie datę wejścia do Early Access (co w przypadku gier tego typu jest, nie oszukujmy się, praktycznie pierwszą premierą). Gra przetoczyła się już przez kilka imprez targowych obiecując mocne strzelanie i zaskakująco wręcz realistycznie oddane lokacje, takie jak Warszawa Centralna, a 19 października 2018 trafi na steamowe półki.

Gra stoi nieco w kontrze do większości największych strzelanek, bo stara się jak najbardziej realistycznie oddać dzisiejsze (lub maksymalnie pojutrzejsze) pole bitwy, skupiając się na dokładnym odwzorowaniu uzbrojenia i wyposażenia żołnierzy. Będzie też sporo ciekawych interakcji, bo przykładowo wrogi czołg będziemy mogli nie tylko wysadzić w powietrze, ale także zwyczajnie oślepić, niszcząc wystające z korpusu kamery.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz