World of Warships stawia na drużyny

0

Wargaming zapowiada kolejną dużą aktualizację.

Patch o numerze 0.5.3 zadebiutuje jutro o godzinie 7:30 rano. Wraz z aktualizacją, gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w całkowicie nowym trybie, pozwalającym na toczenie bitew drużynowych, składających się z siedmioosobowych armad. Oprócz tego, dodane zostaną kolejne umiejętności dla kapitanów, dodatkowy sprzęt eksploatacyjny, a także nowa mapa „Łza Pustyni”.

Z bitew drużynowych mogą korzystać użytkownicy posiadający dwunasty poziom przebiegu służby. Uczestnicząc w rozgrywkach, jesteśmy brani pod uwagę w specjalnych rankingach, w których możemy awansować do wyższych lig. Wargaming udostępniło również zwiastun prezentujący nadchodzące zmiany.

World of Warships to darmowy tytuł, korzystający z mikrotransakcji. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na toczeniu morskich bitew przy pomocy potężnych okrętów wojennych. Jest to kolejna tego typu produkcja Wargaming, zaraz po World of Warplanes i World of Tanks. Więcej o grze możecie przeczytać w naszej recenzji.

Źródło: Informacja prasowa

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz