World of Warships Blitz zacumuje w porcie w styczniu

0

Kiedy dokładnie zagramy w „statki” na iOS i Androidzie?

Już 18. stycznia World of Warships Blitz zagości na smartfonach i tabletach z systemami operacyjnymi iOS i Android. Tytuł tworzony jest przy współpracy KingNet i pozwoli na przetestowanie 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej. W ręce graczy twórcy oddadzą cztery różne klasy jednostek – zwinne niszczyciele, silne pancerniki, pośrednie krążowniki i dalekodystansowe lotniskowce. Blitz pozwoli na potyczki w formacie 7 na 7 graczy.

World of Warships Blitz jest tytułem mobilnym, który łatwo poznać, a jednocześnie zapewnia rywalizację, mówi Thaine Lyman z Wargaming Mobile. Krótkie bitwy, precyzyjne sterowanie, imponujący zestaw okrętów – to wszystko jest dostępne już od startu. Cieszymy się, że World of Warships Blitz dołączyło do portfela wydawniczego Wargaming Mobile.

W World of Warships Blitz weźmiemy udział w starciach sieciowych i misjach dla pojedynczego gracza, a za zwycięstwa odblokujemy nowe jednostki. Tytuł wspiera zunifikowane konto Wargaming.net ID, dzięki czemu gracze mogą zmieniać nie tylko urządzenia, ale także platformy sprzętowe, i zachować dotychczasowy dostęp. Co więcej, gracze z iOS i Androida będą mogli grać razem! Zarejestrować do gry możecie się już teraz, pod tym adresem. Każdy, kto to zrobi, otrzyma na start okręt premium Aurora.

Źródło: Wargaming.net

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz