Wolfenstein II i Evil Within 2 z 4K i HDR na Xbox One X

0

Co na to Sony?

Na stronie internetowej konsoli Xbox pojawiły się podstrony gier Evil Within 2 i Wolfenstein: The New Colossus z oznaczeniami „4K Ultra HD”, „HDR” i „Xbox One X Enhanced”. Oznacza to, że obie dołączyły do grona produkcji, które będą oferowały na starcie wsparcie dla rozdzielczości 4K na konsoli Xbox One X. Lista ta jest już dość długa, ponieważ liczy sobie kilkadziesiąt tytułów. Znajdziecie na niej m.in. gry, takie jak Assassin’s Creed: Origins, Forza Motorsport 7 czy Śródziemie: Cień Wojny.

Lepsza grafika w Evil Within 2 i Wolfenstein II: The New Colossus na nowej konsoli Microsoftu wcale nie dziwi, kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że na wspomnianej wyżej liście znajdują się już nowy Doom i Fallout 4. Zarówno Evil Within 2, jaki i drugi Wolf zostały pokazane w trakcie tegorocznej konferencji Bethesdy na targach E3. Premiera horroru zaplanowana jest na 13. października, a nowych przygód B.J. Blazkowicza na 27. października. Xbox One X pojawi na rynku się 7. listopada.

Co na to Sony? Można spodziewać się, że na PlayStation 4 Pro Evil Within 2 i Wolfenstein II: The New Colossus również będą wyglądały lepiej, ale na pewno nie tak dobrze, jak na konsoli Xbox One X, która zdaniem producenta jest mocniejsza o 40% od najmocniejszego sprzętu na rynku. Jak powszechnie wiadomo jest nim właśnie PlayStation 4 Pro.

Źródło: Xbox

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz