Wirtualna wojna z ISIS od Destructive Creations

0

Polskie studio po raz kolejny poruszy kontrowersyjny temat.

Destructive Creations ponownie wsadza kij w mrowisko. Gdy opadł już szum medialny po Hatred, gliwickie studio postanowiło zrobić grę, która z pewnością wywoła nową burzę w Internecie. W przypadku poprzedniej produkcji, z rozbuchanych zapowiedzi, otrzymaliśmy co najwyżej średnio zrealizowanego akcyjniaka. Czyżby szykowała się powtórka z rozrywki?

IS Defense opowie o brutalnej walce żołnierzy NATO z armią Państwa Islamskiego, która w pełni uzbrojona najechała Europę. Akcja produkcji rozgrywać się będzie w 2020 roku, kiedy to konflikt zbrojny jest jedynym rozwiązaniem problemów z ISIS. Destructive Creations chciało w ten sposób poruszyć aktualny problem polityczny współczesnego świata oraz nadać przeciwnikom konkretną, rzeczywistą nazwę.

Sama produkcja zapowiada się na niezbyt skomplikowaną strzelankę na szynach, w której siądziemy za potężnym karabinem maszynowym, bez możliwości samowolnego poruszania się bohaterem. Naszym zadaniem będzie odpieranie kolejnych fal terrorystów. Gra stylem rozgrywki przypomina wydane w 2000 roku Beach Head 2000.

Premiera IS Defense odbędzie się w drugim kwartale bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na komputerach osobistych. Jej cena ustalona została na około siedem euro.

Źródło: GRY-Online

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz