Windows 9 za darmo dla posiadaczy starszych wersji?

0
fot. Microsoft.com
fot. Microsoft.com

Według doniesień portalu WPCentral, szef indonezyjskiego oddziału Microsoftu potwierdził, że nowa wersja systemu będzie darmowa dla wszystkich posiadaczy Windows 8.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się że cała aktualizacja systemu ma dokonać się w pełni automatycznie, podobnie jak to miało miejsce podczas aktualizacji do Windows 8.1. Biorąc pod uwagę wcześniejsze przecieki na temat nowego systemu operacyjnego, doniesienia te wydają się bardzo prawdopodobne, jednak pewności nabierzemy dopiero jutro po konferencji Microsoftu.

Sugerowane jest również udostępnienie darmowej aktualizacji dla urządzeń z Windows 7, Vista oraz XP jednak tę informację trzeba na chwilę obecną traktować w kategoriach plotki. Miejmy nadzieję że Microsoft rozwieje jutro wszystkie wątpliwości użytkowników dotyczące nowego systemu operacyjnego.

Źródło: WPCentral

Wielki fan nowych technologii i gier wideo. Dzieciństwo spędził na niszczeniu padów od Pegasusa i innych podróbek NES-a. Redakcyjny fanboy Microsoftu i samozwańczy autorytet w dziedzinie Windows Phone. Wielbiciel wszelkiego rodzaju fantasy i science fiction. Tłumacz z zawodu, historyk z zamiłowania.

Zostaw komentarz