Wilk na finiszu

0
fot. materiały autora
fot. materiały autora

Studio Telltale zasłynęło wśród graczy niezwykle udanym cyklem epizodycznych przygodówek. Po The Walking Dead ich drugi wielki projekt jest już na finiszu.

Już 8 lipca gracze, którzy zakupili grę The Wolf Among Us, poznają finał tej unikalnej kryminalnej historii. Producent udostępnił także zwiastun ostatniego odcinka. Można go obejrzeć poniżej. Ostrzegamy jednak, że materiał może zawierać spoilery zdradzające fabułę gry!

Od blisko dwóch lat studio Telltale Games nie schodzi z ust graczy. Producent zasłynął w świecie elektronicznej rozrywki dzięki niezwykle udanym grom przygodowym z The Walking Dead na czele. The Wolf Among Us to ich kolejny popularny projekt oparty o popularny cykl komiksowy Fables od wydawnictwa DC. Jeszcze w tym tygodniu na łamach naszego serwisu będziecie mogli przeczytać recenzję tego tytułu.

Źródło: Facebook Telltale Games

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz